Chemické čištění koberců
Čistý koberec je výjimečný kus interieru, který zútulní a zahřeje místnost. Pečujte o svůj oblíbený koberec a nechte ho chemicky vyčistit, abyste prodloužili jeho životnost a dodali mu svěží vzhled.
Pro přesný výpočet ceny nám prosím nechte na sebe kontaktní údaje a my vás budeme do 5 minut kontaktovat
Chemické čištění
koberců INHOME
Pro výpočet ceny a zjistění podrobností nás můžete kontaktovat
Efektivní způsob, jak dodat koberci nebo koberečku nový vzhled a snadno osvěžit celkový vzhled místnosti
Koberce a předložky jsou často zdrojem nepříjemných pachů v místnosti, protože jsou jako houby, které absorbují vše, co s nimi přijde do styku
Koberce a předložky s nízkým vlasem jsou obzvláště náchylné k "vyblednutí" kvůli nečistotám, které se na nich usadily
Odstranění skvrn
Odstranění zápachu
Obnovení barvy
Chemické čištění koberců INHOME
Máme rozsáhlé zkušenosti s čištěním koberců a předložek a dokážeme odstranit skvrny téměř jakéhokoli původu
Vyčištění středně velkého koberce nezabere více než 1,5 hodiny a čistý koberec bude opět lahodit vašemu oku po několik dalších měsíců
Nepřipouštíme si 50% výsledky a vždy se snažíme udělat to nejlepší, co umíme. Je pro nás důležité, abyste byli spokojeni
Zkušení odborníci
Rychlý výsledek
Pouze nejvyšší kvalita
Podložka pro psa
Koberec od 15 m2
Koberec 5-15 m2
Ceník chemického čištění koberců
Podívejte se na naše ceny za chemické čištění koberců a předložek. Je třeba si uvědomit, že někdy i ten nejmenší, ale vám tak drahý koberec, může trvat déle než čištění obrovského koberce v obývacím pokoji, vše je velmi individuální a konečnou cenu vám vždy sdělí mistr při příjezdu.
od 89 Kč/m2
od 300 Kč
od 1400 Kč
Koberec 1-5 m2
od 800 Kč
Dětská autosedačka
od 300 Kč
Koberec do 1 m2
od 350 Kč
Používáme nejmodernější německé a italské vybavení, které je navrženo pro maximálně kvalitní a šetrné čištění všech typů povrchů nábytku. Jako prostředky na čištění povrchů používáme profesionální přípravky, které jsou určeny k čištění specifických typů povrchů, specifických typů skvrn a pachů.
Naše vybavení
Jak čistíme koberce?
Prvotní čištění vysavačem, aby se z povrchu odstranily nečistoty, prach a vlna. Tento krok se zaměřuje také na specifické nečistoty, jako jsou žvýkačky.
Použití odstraňovačů skvrn k odstranění nejodolnějšího a nejintenzivnějšího znečištění.
Odstranění zbytků čisticích prostředků.
Kondicionování koberce pomocí speciálních přípravků k odstranění statické elektřiny a osvěžení barvy.
Konečné sušení koberce.
Čištění rotačním strojem s použitím kartáčů, podložek PAD a extraktora (pracího vysavače).
Chemické čištění koberců a nábytku INHOME
Profesionální čištění matrací a čalouněného nábytku je zárukou pohodlí v domácnosti a péče o vaše zdraví. Ucpávky pod textilií mohou přispívat k množení roztočů a mikroorganismů v nábytku, se kterými si běžný domácí úklid neporadí. Takový problém mohou vyřešit pouze odborníci za použití specializovaných přípravků.

Čištění za výhodnou cenu si můžete objednat na našich webových stránkách InHome nebo na telefonním čísle +420 604 699 588. Naši odborníci přijedou v čase, který vám vyhovuje, a uklidí váš nábytek: ať už se jedná o matrace, pohovky, křesla nebo jiné předměty. Stačí sdělit operátorovi svá očekávání a domluvit si návštěvu, a pak - důvěřujte profesionálům z InHome.
Nechte nám Váše telefonní číslo a my vám nazpět zavoláme do 5 minut
Objednejte si čištění čalouněného nábytku nyní!
Kontakty
FAQ
GDPR
Jakmile začnete používat Službu (její jednotlivé funkce), přijímáte Podmínky používání a souhlasíte s Politikou ochrany osobních údajů.
© 2023, INHOME
Jakmile začnete používat Službu (její jednotlivé funkce), přijímáte Podmínky používání a souhlasíte s Politikou ochrany osobních údajů.
© 2023, INHOME